Do czego ten blog?

Najciekawsze dioramy i makiety powstają gdy zbudujemy je od podstaw. Są one niepowtarzalne i wyjątkowe. Chciałbym pokazać tutaj jak mi wychodzi walka z tą materią. Każda nowa diorama jest dla mnie polem doświadczalnym dla nowych technik oraz stosowania nowych materiałów. Obserwując powtarzające się pytania na różnych forach, chcę wyjść modelarzom na przeciw i w jednym miejscu zgromadzić jak najwięcej wiedzy popartej własnym doświadczeniem. Tym samym, zachęcam wszystkich zainteresowanych do jakiejkolwiek aktywności, piszcie, komentujcie, pytajcie. Mam kilka pomysłów na SBS'y ale jestem otwarty na Wasze propozycje.


środa, 18 lipca 2012

Baux de Provence - bardziej kolorowo

Z powodu permanentnego braku czasu, prace posuwają się bardzo powolnym tempem. Jednak postanowiłem sobie, że zanim zacznę następny temat, najpierw skończę tą dioramę. Co prawda przed tym postanowieniem zacząłem kolejny budynek ale traktuję go bardzo luźno. Mam kilka pomysłów na kolejne dioramy ale postaram się nie zaczynać ich zanim nie skończę tej.

Zdjęcia z postępu prac. Wszystkie elementy wraz z figurkami są ustawione dla sprawdzenia kompozycji. Beczki będą zamknięte i mam nadzieję, że uda mi się dołożyć jakieś drobiazgi dla urozmaicenia całości.

Jestem otwarty na pozytywne jak i negatywne komentarze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz