Do czego ten blog?

Najciekawsze dioramy i makiety powstają gdy zbudujemy je od podstaw. Są one niepowtarzalne i wyjątkowe. Chciałbym pokazać tutaj jak mi wychodzi walka z tą materią. Każda nowa diorama jest dla mnie polem doświadczalnym dla nowych technik oraz stosowania nowych materiałów. Obserwując powtarzające się pytania na różnych forach, chcę wyjść modelarzom na przeciw i w jednym miejscu zgromadzić jak najwięcej wiedzy popartej własnym doświadczeniem. Tym samym, zachęcam wszystkich zainteresowanych do jakiejkolwiek aktywności, piszcie, komentujcie, pytajcie. Mam kilka pomysłów na SBS'y ale jestem otwarty na Wasze propozycje.


środa, 31 marca 2010

Dice tower

Kolejna z moich starszych prac - dice tower. Przydatna przy bitewniakach. Zrobiłem ja w taki sposób, że może służyć jako dice tower lub jako element pola gry.2 komentarze:

  1. No dla mnie jest to taka, ale proszę się nie obrażać! Pocieszna mała miniaturka. I właśnie przez to taka miła. Widzę na zdjęciu bardzo dopracowaną prace. Gratuluje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja się nie obrażam. Wieżę tą zrobiłem jako ozdoba stołu na którym rozgrywa się np. Władcę Pierścieni, ozdobę i jednocześnie dice tower.

    OdpowiedzUsuń