Do czego ten blog?

Najciekawsze dioramy i makiety powstają gdy zbudujemy je od podstaw. Są one niepowtarzalne i wyjątkowe. Chciałbym pokazać tutaj jak mi wychodzi walka z tą materią. Każda nowa diorama jest dla mnie polem doświadczalnym dla nowych technik oraz stosowania nowych materiałów. Obserwując powtarzające się pytania na różnych forach, chcę wyjść modelarzom na przeciw i w jednym miejscu zgromadzić jak najwięcej wiedzy popartej własnym doświadczeniem. Tym samym, zachęcam wszystkich zainteresowanych do jakiejkolwiek aktywności, piszcie, komentujcie, pytajcie. Mam kilka pomysłów na SBS'y ale jestem otwarty na Wasze propozycje.


wtorek, 28 lutego 2012

Baux de Prevence - Niemcy

Na dioramie pojawili się, niczego nie podejrzewający Niemcy.Do zagospodarowania został środek podstawki. Jeszcze nie wiem co tam się znajdzie ale mam nadzieję, że coś wymyślę.

2 komentarze:

  1. Piękna praca, budowla taka zwykła „średniowieczna”. Lubie właśnie średniowieczną architekturę. W tej prostocie jej budynków jest spokój i praktyczność.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, praca ma przedstawiać średniowieczną część francuskiego miasteczka. Robię to gdyż mi także podoba się taka architektura. Chciałbym też zrobić uliczkę z kamienicami ale to w dalszej przyszłości. Muszę jeszcze dom podcieniowy skończyć :-)

    OdpowiedzUsuń